czwartek, 21 listopada 2013

Wywiady z pracownikami #4 - Dział Marketingu

Dziś rozmawiamy z Agatą - pracownicą Działu Marketingu. Agata opowie nam dlaczego dołączyła do tego zespołu oraz jakie wyzwania pojawiają się w jej codziennej pracy.

Dagmara: Jak długo pracujesz w Eco-Vital?
Agata: 9 miesięcy.

D: Co znajduje się w zakresie Twoich obowiązków?
A: Zajmuję się przede wszystkim kontaktami z mediami oraz przygotowywaniem raportów i zestawień.

D: Dlaczego zdecydowałaś się na pracę w tej firmie?
A: Byłam zmęczona pracą w korporacji, gdzie człowiek traktowany jest przedmiotowo. Eco-Vital dała mi możliwość pracy w swoim zawodzie. W innych firmach było to niemożliwe z powodu braku wymaganego doświadczenia.

D: Jakie są Twoim zdaniem największe plusy pracy w tej firmie?
A: Stabilna praca i wynagrodzenie, przyjazna atmosfera, szacunek dla człowieka oraz możliwość zdobycia doświadczenia to tylko niektóre z nich.
D: Jakie widzisz tutaj dla siebie perspektywy?
A: Każdy, kto dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, może liczyć na awans, to jest także mój cel na najbliższe miesiące.

D: Pracujesz w Dziale Marketingu. Co sądzisz o negatywnych artykułach pojawiających się w prasie? Czy Twoim zdaniem są one oparte na faktach? Czy są to raczej medialne spekulacje?
A: Są to medialne spekulacje, prowokowane w dużej mierze przez konkurencję. Dodatkowo prasa, szczególnie lokalna nie mająca tematów, które budzą kontrowersje, najczęściej przedrukowuje te same treści, wyemitowane wcześniej.

D: Czy to Twoja pierwsza praca?
A: Nie, wcześniej pracowałam 5 lat w bankowości.

D: Jak oceniasz Eco-Vital w porównaniu do Twoich poprzednich pracodawców? Czy jest coś co pozytywnie wyróżnia tę firmę?
A: Przede wszystkim atmosfera, tutaj człowiek nie uczestniczy w „wyścigu szczurów”. Wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki, bez konieczności prześcigania się ze swoimi współpracownikami w niezdrowy sposób.

D: Wiele osób szukających pracy waha się przed aplikowaniem do Eco-Vital. Co mogłabyś powiedzieć takim osobom, aby rozwiać ich wątpliwości?
A: Obawy są nieuzasadnione, ponieważ to miejsce, w którym można rozwijać swoje umiejętności, jak i nabywać nowe. Najlepiej się o tym przekonać samemu.

D: Dziękujemy za rozmowę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz