piątek, 26 lipca 2013

Zwierzenia telemarketera

O pracy w telemarketingu krąży wiele mrożących krew w żyłach historii. Że według badań naukowców bardziej stresująca jest tylko praca antyterrorysty. Że wypalenie zawodowe, bardzo trudne w leczeniu, pojawia się już po 3 miesiącach. Że podczas 8 godzin pracy zostanie się zwyzywanym i obrażonym więcej razy niż przez całe dotychczasowe życie. W końcu, że zarobki są marne, a praca przypomina taśmę produkcyjną.

Cóż, część z nich oparta jest na faktach. Sama miałam przyjemność rozpoczynać swoją karierę zawodową w telemarketingu i jestem w pełni świadoma tego, jak ciężko jest w niektórych call center. Ale są również takie, w których kadra zarządzająca to grupa rozsądnych ludzi, z doświadczeniem w pracy "na słuchawce", rozumiejących specyfikę tej branży.

W ramach moich obowiązków zdarza mi się odwiedzać siedziby telemarketingu firmy Eco-Vital, rozmieszczone w różnych miastach Polski. W związku z tym, że wiem jak ciężka jest praca szeregowego telemarketera, zatrudniając kierowników tych działów, wybieram osoby z doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami. Wyszukuję osoby, które są wyrozumiałe i cierpliwe, ponieważ jest to podyktowane nie tylko humanitarnym podejściem, ale także efektywnością.

Satysfakcjonują współpraca pomiędzy przełożonymi a pracownikami przekłada się na pozytywne nastawienie telemarketerów, a to z kolei wyczuwalne jest w prowadzonych przez nich rozmowach i oddziałuje na klientów. A zadowoleni z przeprowadzonej rozmowy klienci to cel działania każdego porządnego call center. Dlatego nie bójcie się aplikować na stanowisko telemarketer w Eco-Vital. Jestem pewna, że uda nam się ustalić warunki odpowiadające obydwu stronom.

Nasze wymagania to:


łatwość nawiązywania kontaktów,
podstawowa znajomość obsługi komputera,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność,
miły głos przez telefon,
zaangażowanie,
pozytywne nastawienie.

W zamian oferujemy:

elastyczne godziny pracy, system pracy dwuzmianowy,
miłą atmosferę i warunki pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
profesjonalne szkolenia,
atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od efektów pracy,
niezbędne narzędzia pracy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Dagmara.


0 komentarze:

Prześlij komentarz